Webové stránky - redakční systém

Webová prezentace řešená redakčním systémem DRUPAL.

Nové webové stránky a E-shop pro obchodní společnost prodávající přístroje pro domácí magnetoterapii. Na stránkách byla použita originální grafika dle design manuálu firmy.

Jedná se o poměrně rozsáhlý projekt postavený na RS Drupal co do obsahové stránky. Webová prezentace pokrývá několik jazykových mutací a také autorizované sekce pro partnery zákazníka.

Webové stránky realizované ZDARMA jako sponzorský dar pro Ligu Lidských Práv a podpoa projektu "Férová nemocnice".

Projekt www.uspornajizda.cz  byl realizován na RS Drupal s využitím mnoha modulů, rozšiřujících jeho funkcionalitu. Současně se v projektu hodně využívá akcí řízených událostmi.

Poměrně jednoduchá realizace webové prezentace za pomoci RS Drupal spravovaná do velké míry zákazníkem. Součástí této instalace Drupalu jsou i dnes již téměř nutné moduly CKK a VIEWS. Pomocí modulu WEBFORM jsme realizovali mikro-obchod resp.

Web firmy Real Solution realizovaný pomocí redakčního systému Drupal. Jedná se o jednodužší nasazení s pěkným navigačním menu ve flashi. Obsahem webu je nabídka renovace a výstavba nových střech.

Stránky zaměřené na prodej speciálních zásobníků pro brokovou střelbu. Jedná se o převzatý web do naší správy, realizovaný redakčním systémem JOOMLA.

Stránky

Subscribe to Webové stránky - redakční systém