Reklama na internetu

Výstavbou kvalitní internetové prezentace uděláme společně pouze první krok k úspěchu. Bez kvalitní a dobře cílené propagace se neobejdete. Chceme-li na internetu vydělat, musíme nejdříve na své internetové stránky přivést návštěvníky a ty potom proměnit ve své věrné zákazníky. Navrhneme Vám řešení propagace na internetu dle Vašich záměrů.

Vaše internetové stránky jsme nevytvářeli my. Nevadí. Poradíme Vám, jak je optimalizovat. Napiště nám.

Hlavní činnosti:

Kvalitní kód je základ
Kvalitní kód sám o sobě sice nestačí k úspěšnému webu, ale je to základ bez kterého se již dnes neobejdete. Naše internetové prezentace jsou postaveny na světových standardech a validita kódu je pro nás samozřejmostí.
Link building – Budování zpětných odkazů
Budování zpětných odkazů je důležitým prvkem v propagaci Vašeho webu. Díky dobře budovaným zpětným odkazům se zvyšuje Vaše atraktivnost pro vyhledávače, které umístí Váš odkaz výše a tím roste i návštěvnost Vašeho webu.
Reklama ve vyhledávačích (PPC – kampaně)
Vytvoříme pro Vás reklamní kampaně jak v českých reklmaních systémech (s-klik, e-target atd.) tak i v zahraničních (Google AdWords, Overture, atd.). Vše s podrobnými analýzami a výstupy.
Reklama je zvláště vhodná v následujících situacích:
  • Start nového webu
  • Vysoká konkurence
  • Sezónní slevy
Bannerová reklama
Reklama vhodná k zviditelnění značky. Reklama na serverech (Seznam, Atlas, Centrum atd.)
Direct e-mail marketing
Je vysoce efektivní metoda oslovení cílové skupiny pomocí direct mailu. Tímto způsobem můžete efekttivně komunikovat ze svými stávajícími zákazníky při sdělování akčních nabídek, promo akcí atd. Moderní e-mailové marketingové nástroje umožňují personalizovat každý odeslaný e-mail.

Proč u nás?

Vytvoříme pro Vás strategii - plán, jak všechny tyto činnosti správně skloubit a provázat, abyste byli na internetu vidět.

Nezávazná poptávka

Pokud Vás naše nabídka zaujala či máte nějaký konkrétní záměr, napište nám nezávaznou poptávku. Odpovíme Vám obratem s možným návrhem řešení.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

3 + 8 =
Vypočítejte prosím a zapište výsledek. Např. pro 1+3, zapište 4.