Správa a údržba internetové prezentace

Každá internetová prezentace potřebuje pravidelnou údržbu. Nabízíme Vám údržbu jak internetové prezentace samotné (aktualizaci obsahu, designu atd.), tak i aktivity spojené s budováním Vašeho webu na internetu. To jest reklamu ve vyhledávačích, návrhy na optimalizaci stávajícího webu(SEO), pravidelné sledování a vyhodnocování statistik návštěvnosti atd.

Klademe důraz na:

Sledování statistik Vašeho webu
Podrobné statistiky z provozu Vašeho Webu jsou velmi cenná data, která sbíráme a analyzujeme. Je to základní kámen pro nacházení slabých míst Vašeho webu.
Přicházíme s aktivními návrhy
Na základě sledování statistik Vašich webů přicházíme s návrhy na zlepšení a optimalizaci.
Aktualizace redakčního systému
Jelikož je redakční systém neustále dále rozvíjen a aktualizován, je dobré aktualizovat i Vaši instalaci redakčního systému. Tímto lze zamezit nepříjemným událostem v podobě napadení Vašich stránek.
Správa Vašich PPC kampaní v Adwords a Sklik
Podpoříme Váš nový web kvalitní PPC kampaní. Jelikož jsme účastníky projektu Google pro agentury, dostanete od nás do startu malý dárek v podobě bonusového kuponu.

Nezávazná poptávka

Pokud Vás naše nabídka zaujala či máte nějaký konkrétní záměr, napište nám nezávaznou poptávku. Odpovíme Vám obratem s možným návrhem řešení.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

1 + 3 =
Vypočítejte prosím a zapište výsledek. Např. pro 1+3, zapište 4.