Tvorba internetových prezentací

Internetové prezentace vytváříme vždy s důrazem na vysokou kvalitu odvedené práce. Vytvoříme Vám web dle Vašich představ od počáteční anylýzy, přes celkovou realizaci až po „vypilování” specifických technických řešení. Abychom udrželi vysokou kvalitu Vašeho webu, dodržujeme při jeho tvorbě následující pravidla.

Všestranná příprava:

Stanovení cílů
Vy nám řeknete jakých cílů chcete s pomocí Vašeho webu dosáhnout a my Vám pomůžeme tyto cíle včlenit do internetové prezentace.
Analýza
Před každým projektem provedeme analýzu internetového prostředí s ohledem na Vaše cíle, která nám pomůže ve stanovení jednotlivých kroků, vedoucích k jejich naplnění. Společně s Vámi vyhodnotíme silné a slabé stránky vašeho oboru v prostředí internetové prezentace, anylyzujeme stav konkurence, navrhneme jak být lepší.

Kvalitní tvorba:

Originální grafický design
Grafiku Vaší internetové prezentaci si můžete vybrat z hotových šablon. Pokud Vás tyto neosloví a dáte přednost originálnímu vzhledu, odrážejícímu např. Váš firemní grafický manuál, vytvoříme Vám grafický návrh “na míru” za pomoci profesionálního grafika.
Profesionální technické zpracování
Každý zpracovávaný web je tvořen dle moderních webových standardů. Oddělujeme obsah od formy pomocí kaskádových stylů (CSS 2.1). Zvyšujeme tím přístupnost Vaší internetové prezentace pro různé vyhledávače a ulehčujeme její prohlížení na různých mobilních zařízeních jako jsou čtečky pro nevidomé, PDA, smartphone, telefony atd..
Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
Pokud není internetová prezentace Vaší společnosti nalezena v internetových vyhledávačích (Seznam, Google a dal.), pak jde z pohledu propagace Vaší společnosti na internetu o vážný problém. Dokážeme Vaši internetovou prezentaci optimalizovat již při jejím vytváření. Nepřetržitě se v tomto oboru vzděláváme, a snažíme se Vám tak nabídnout nejnovější poznatky z této oblasti.
Více informací zde ».
Přístupné weby
Navrhujeme internetové prezentace tak, aby je mohli Vaši návštěvníci snadno procházet, nakupovat či jen vyhledávat. Abychom jim co nejvíce zpřijemnili návštěvu Vaší internetové prezentace, zohledňujeme tyto zásady v grafickém návrhu a technickém řešení.

Komunikace:

Projektové řízení zakázky
Při spolupráci s námi butete moci používat systém projektového řízení zakázky, který Vám umožní mít neustálý přehled o průběhu práce na projektu.
Transparentní vyúčtování
Všechny práce provedené na Vašem projektu jsou zaznamenávány a následně jsou zpracovány do přehledného vyúčtování.
Dlouhodobá spolupráce
Snažíme se o dlouhodobou spolupráci s našimi partnery, založenou na vzájemné důvěře, při níž společně dosáhujeme výborné kvality firemní internetové prezentace.

Nezávazná poptávka

Pokud Vás naše nabídka zaujala či máte nějaký konkrétní záměr, napište nám nezávaznou poptávku. Odpovíme Vám obratem s možným návrhem řešení.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

1 + 4 =
Vypočítejte prosím a zapište výsledek. Např. pro 1+3, zapište 4.