Internetové obchody

Internetové obchody vytváříme dle Vašeho přání nebo dodáváme již obchody předprogramované. Hlavním kritériem při výběru správného řešení je zjištění Vašich potřeb a požadavků na internetový obchod. Nelze si myslet, že vytvoříte pro svoji skupinu zákazníků vždy dokonalý obchod z nějakých předchystaných šablon. Každy obor má svá specifika a je potřeba k nim přihlédnout při stavbě efektivního internetového obchodu.

Klíčové vlastnosti:

Pečlivá příprava
Důležitým prvkem pri stavbě internetového obchodu je především důkladná analýza trhu a Vaší konkurence. Vytyčení strategie, jak být lepší než konkurence a jak toho dosáhnout. Přiznejme si že to je běh na delší trať, než se mnozí z Vás domníváte a právě zde Vám nabízíme naši pomoc.
Grafická přehlednost - přístupnost
Grafický vzhled a přehlednost internetového obchodu bezesporu nemalou měrou přispívá k jeho úspěchu.
Podpora elektronických plateb
Mezi důležité prvky dobrého internetového obchodu patří pohodlné možnosti platby přes internet, tedy přímo v místě nákupu. Zákazníci chtějí platit on-line a bezpečně! Toto naše obchody splňují (Platby Kartami v systému 3D secure).
Napojení na Vaše účetnictví
Nabízíme propojení internetového obchodu přímo na Vaše sklady a účetnictví.
SEO
Bez dobré optimalizace internetového obchodu s ohledem na vyhledávače se při prodeji na internetu neobejdete. S námi se Váš obchod neztratí.

Nezávazná poptávka

Pokud Vás naše nabídka zaujala či máte nějaký konkrétní záměr, napište nám nezávaznou poptávku. Odpovíme Vám obratem s možným návrhem řešení.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

2 + 4 =
Vypočítejte prosím a zapište výsledek. Např. pro 1+3, zapište 4.