Redakční systém

Redakční systémy jsou vhodné pro takové Vaše internetové prezentace, kde vyžadujete rychlou nebo i decentralizovanou správu obsahu webu. My Vám nabízíme Open Source redakční systémy, neboť jsme přesvědčeni o jejich vhodnosti při nasazení na vaše obvyklé projekty.

Proč Open Source redakční systémy:

Neustále se snažíme najít optimální řešení pro naše zákazníky a proto sledujeme poslední trendy v oblasti redakčních systémů. Díky tomu Vám jsme schopni nabídnout optimální redakční systém, který bude v dané době na dobré úrovni a splní Vaše požadavky. Shrňme si společné výhody námi nabízených redakčních systémů.

Systém je zdarma
Open Source systémy (OSS) jsou řešení, která jsou k dispozici zdarma pod GNU GPL licencemi. Vaše společnost tedy zaplatí pouze za implementaci redakčního systému, sestávající se z jeho počátečního nastavení a zaškolení obsluhy. Můžete nám věřit, že cena této varianty bude nižší, než nasazení komerčního redakčního systému popř. vyvíjení redakčního systému vlastního. Navíc takto ušetřené prostředky můžete velmi efektivně investovat do kvalitního obsahu. Systém hostujeme u společností ProfiWH a Webhosting C4.
Vysoké počty nasazení
OSS jsou nasazeny zpravidla celosvětově a rozsah nasazení se počítá na stovky až tísíce instalací. Takto široce nasazené systémy automaticky znamenají plošné prověření těchto systémů jejich neporovnatelně větší spolehlivost, a modulární rozšiřitelnost.
Mnoho modulů
K dispozici jsou desítky až stovky modulů pro tyto systémy a co víc, tyto všechny jsou zdarma. Váš systém se dá lépe přizpůsobit Vašim potřebám.
Kontinuita vývoje
Open Source redakční systémy jsou vyvíjeny komunitami čítající desítky programátorů. Open Source redakční systémy jsou neustále vylepšovány a aktualizovány. Jsou uváděny nové verze a bezpečnostní updaty. Je velmi nepravděpodobné, že vám redakční systém za krátký čás zastará či bude ukončena jeho podpora.
Admnistrátorské rozhraní v češtině
U námi vybraných redakčních systémů je zpracováno administrační rozhraní v českém jazyce
WYSIWYG editace
Můžete editovat obsah Vašeho webu pomocí WYSIWYG editorů. To znamená v překladu "Co vidím to také dostanu", ovládání je velmi jednoduché a připomíná Vám známé prostředí vašich office aplikací. “Budete se cítit jako doma”.

Proč nepoužíváme uzavřený redakční systém:

My Vám nenabízíme žádný námi vyvinutý systém. A víte proč? Uveďme si několik argumentů, proč si to myslíme.

Drahý vývoj
Pokud chcete vyvinout dobrý redakční systém, potřebujete zaměstnávat dlouhou dobu drahé vývojáře. Náklady se vyšplhají do statisíců. Během 2let systém zastará a vy musíte investovat znovu. Kdo to zaplatí? Vy jako jeho uživatel.
Neplaťte co nemusíte
Stává se, že Vám, zákazníkům, jsou nabídnuty upravené Open Source redakční systémy, ale za cenu zcela komerční. Vy pak za ně zaplatíte desítky tícíc i přesto, že můžete mít tyto sytémy zdarma!
Omezený počet nasazení
Nabízené redakční systémy běží v řádu desítek nasazení a to jen ty nejrozšířenější. To neskýtá záruku kvality redakčního systému.
Omezený počet modulů
Moduly jsou drahé a musíte zaplatit jejich vývoj. Nejsou dostupné takové, které potřebujete.
Není pravidlem dobrý kód
Ne všechny systémy mají dobrý kód z hlediska SEO, či nedodržují učité dnes již nutné standardy.

Nezávazná poptávka

Pokud Vás naše nabídka zaujala či máte nějaký konkrétní záměr, napište nám nezávaznou poptávku. Odpovíme Vám obratem s možným návrhem řešení.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

3 + 3 =
Vypočítejte prosím a zapište výsledek. Např. pro 1+3, zapište 4.