Webové stránky

Webová prezentace řešená redakčním systémem DRUPAL.

Firemní webové stránky zastřešující ekologické poradenství v oblasti energií. Při jejich tvorbě byla použita flash grafická šablona a upravena pro české prostředí.

Jedná se o typický příklad produktových stránek propagujících jeden typ produktu. V našem případě se jedná o depolymerizační jednotky dodávané firmou GB Consulting, s.r.o.

Firemní stránky ES Electronics jsou webovou prezemtací společnosti UltraGreen, s.r.o., která je součástí holdingu GB HOLDING.

Webové stránky zpracované s celosvětovým zaměřením. Stránky nabízejí řešení pro spalování biomasy a ziskévéní energií.

Webové stránky byly tvořeny pro zákazníka z Emirátu "Dubai". Stěžejní zde byla prezentační grafika a upoutání pozornosti  na možnosti relaxace ve "vodním světě".

Webové stránky pro společnost Italfashion spol. s r.o. byly pro nás ve své době velikou výzvou. Stránky si měly zachovat dobrou přístupnost pro roboty vyhledávačů a přitom měli působit atraktivním dojmem s cílem zaujmout.

Webové stránky propagující ubytování v rekreačním domě v Jeseníkách. Web je ukázkou zakoupené typové šablony upravené do češtiny a doplněné o fotogalerii a jednoduchý rezervační formulář.

Webové stránky vycházejí ze zakoupené šablony a jsou počeštěny. Zajímavostí na nich je, že jsou zde vytvořeny 2 verze stránek. Jedna HTML a druhá FLASH. Doporučujeme zhlédnout i flash verzi stránek.

Stránky

Subscribe to Webové stránky