Realizováno - neaktivní

Web firmy Real Solution realizovaný pomocí redakčního systému Drupal. Jedná se o jednodužší nasazení s pěkným navigačním menu ve flashi. Obsahem webu je nabídka renovace a výstavba nových střech.

Webové produktové stránky propagující českého výrobce identifikačních pásek. Stránky jsou plně editovatelné pomocí webového administračního rozhraní. Grafika byla vytvořena na zakázku.

Webové stránky pro společnost Italfashion spol. s r.o. byly pro nás ve své době velikou výzvou. Stránky si měly zachovat dobrou přístupnost pro roboty vyhledávačů a přitom měli působit atraktivním dojmem s cílem zaujmout.

Jedná se o klienta s mezinárodní působností a proto byly stránky zpracovány ve více jazykových mutacích. Svým rozsahem se jedná o větší stránky okolo 50-ti stránek.

Stránky developerského projektu obchodního domu v Tišnově. Stránky byly komunikačními stránkami při výstavbě domu s možností rezervace vybrané bytové jednotky. Prezentace doznala v průběhu projektových příprav změn reflektujících změny projektu.

Původní webové stránky kontaktního charakteru s rozsahem do 10-ti strán. Použitá byla grafika dle zakoupené šablony a upravená do českého jazyka. V současné době doznala tato internetová prezentace již přepracování.

Webové stránky v rozsahu do 10-ti stránek nabízející ubytování. Grafika byla zpracována dle grafické šablony a počeštěna. Stránky nabízejí ubytování v krásné chalupě v rekreační oblasti Deštné v Orlických horách.

Internetový obchod specializující se na prodej kontaktních čoček, brýlových obrouček a skel. V tomto obchodu je zajímavé řešení všech parametrů jaké si může zákazník vybrat tak, aby je mohl specifikovat pro každé oko zvlášť.

Internetový obchod pro prodej originálního nábytku. Řešení obchodu obsahovalo zajímavost v podobě detailní lupy pro každý výrobek. Po najetí se vám automaticky zvětší na velmi jemný detail.

Subscribe to Realizováno - neaktivní