Realizováno - aktivní

Webová prezentace řešená redakčním systémem DRUPAL.

Internetový obchod postavený na open source platformě Magento. Zabývá se prodejem přírodní kosmetiky pro koncové zákazníky. Pro zákazníka byla zpracována PPC kampaň na podpoření počátečního prodeje.

Internetový obchod pro firmu Radoslavy Kaplanové. E-Shop firmě pomáhá prodávat květiny v Brně a okolí, které jsou následně doručovány zákazníkům. Řešení E-Shopu obsahuje zajímavou možnost výběru varianty produktu a tím i ceny kytice.

Nové webové stránky a E-shop pro obchodní společnost prodávající přístroje pro domácí magnetoterapii. Na stránkách byla použita originální grafika dle design manuálu firmy.

Jedná se o poměrně rozsáhlý projekt postavený na RS Drupal co do obsahové stránky. Webová prezentace pokrývá několik jazykových mutací a také autorizované sekce pro partnery zákazníka.

Webové stránky realizované ZDARMA jako sponzorský dar pro Ligu Lidských Práv a podpoa projektu "Férová nemocnice".

Firemní webové stránky zastřešující ekologické poradenství v oblasti energií. Při jejich tvorbě byla použita flash grafická šablona a upravena pro české prostředí.

Jedná se o typický příklad produktových stránek propagujících jeden typ produktu. V našem případě se jedná o depolymerizační jednotky dodávané firmou GB Consulting, s.r.o.

Projekt www.uspornajizda.cz  byl realizován na RS Drupal s využitím mnoha modulů, rozšiřujících jeho funkcionalitu. Současně se v projektu hodně využívá akcí řízených událostmi.

Poměrně jednoduchá realizace webové prezentace za pomoci RS Drupal spravovaná do velké míry zákazníkem. Součástí této instalace Drupalu jsou i dnes již téměř nutné moduly CKK a VIEWS. Pomocí modulu WEBFORM jsme realizovali mikro-obchod resp.

Stránky

Subscribe to Realizováno - aktivní